Veli Görüşme Günleri

YÖNELT KOLEJİ VELİ GÖRÜŞME GÜNLERİ VE SAATLERİ

img
ADI SOYADI BRANŞI 1. Veli görüşme günü ve saati 2. Veli görüşme gün ve saati
ORHAN BOYACI ORTAOKUL MÜDÜRÜ HAFTA İÇİ 09.00-17.10 HAFTA İÇİ 09.00-17.10
DİLEM ELÇİ REHBERLİK ÖĞRET. HAFTA İÇİ 09.00-17.10 HAFTA İÇİ 09.00-17.10
REFİK İLHAN ORTAOKUL-FEN BİLGİSİ ÇARŞAMBA 09.00-10.30 ÇARŞAMBA 10.30-12.00
GÜLŞAH BOZ ORTAOKUL-FEN BİLGİSİ PERŞEMBE 10.30-12.00 CUMA 13.10-14.30
SONER BIYIKLI ORTAOKUL-MATEMATİK PAZARTESİ 09.00-10.30 PERŞEMBE 09.00-10.30
ŞEHRİBAN ALBAN ORTAOKUL-MATEMATİK SALI 10.30-12.00 CUMA 09.00-10.30
DENİZ ATAYOLU ORTAOKUL-TÜRKÇE PAZARTESİ 11.20-12.00 PERŞEMBE 13.50-14.40
MEHTAP GÖKDUMAN ORTAOKUL-TÜRKÇE PAZARTESİ 14.00-15.30 ÇARŞAMBA 14.00-15.30
MELİKE TUNÇAY ORTAOKUL-SOSYAL BİL. PAZARTESİ 14.50-15.30 ÇARŞ 14.00-14.40
NESRİN ULUTAŞ GÜLHAN ORTAOKUL-SOSYAL BİL. PERŞEMBE 13.10-14.40 CUMA 13.10-13.50
GÜNEŞ ÖZBAYIR ORTAOKUL-İNGİLİZCE PAZARTESİ 13.10-14.00 SALI 13.10-14.00
YASEMİN CEYLAN ORTAOKUL-İNGİLİZCE PAZARTESİ 14.50-15.30 CUMA 16.20-17.10
SERDAR ÇOLAK ORTAOKUL-İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 09.00-10.30 PERŞEMBE 10.30-12.00
AYLİN TURASAY ALMANCA ÇARŞAMBA 15.40-16.20 CUMA 13.10-13.50
ASLI TURASAY ALMANCA PERŞEMBE 09.40-10.30 CUMA 11.20-12.10
MURAT TUNCAY BEDEN EĞİT. PAZARTESİ 12.00-13.10 ÇARŞAMBA 12.00-13.10
MERVE YALÇIN GÖRSEL SAN. ÖĞRET. PAZARTESİ 10.30-12.00 ÇARŞAMBA 14.00-15.30
ŞEYDA ÇAKANŞİMŞEK MÜZİK ÖĞRETMENİ PAZARTESİ 10.30-12.00 ÇARŞAMBA 10.30-12.00
SIRA BRANŞ ADI SOYADI VELİ GÖRÜŞ GÜNÜ VE SAATİ
1 Türkçe / EDB GÜL ESEN CUMA 14:00 – 15:30
2 Türkçe / EDB RECEP KANAT PERŞEMBE 14:40 – 16:20
3 Türkçe / EDB ZEYCAN ÖZTÜRK SALI 15:00 – 16:20
4 Mat / Geo BARIŞ KARAKOÇ PAZARTESİ 10:40-11:20/ CUMA 14:50-15:30
5 Mat / Geo HALİME S. AKÇAKOYUN PAZERTESİ 09:50-10:30/CUMA 15:40-16:20
6 Mat / Geo GÖKHAN AKÇAKOYUN SALI 12:30-13:00/ CUMA 14:00-14:40
7 Mat / Geo GÖKŞEN ULU ÇARŞAMBA 09:00-10:30
8 Mat / Geo BUKET GÜMÜŞ P.TESİ 12:10-13:00/ SALI 14:00-14:40
9 Fizik DEVRİM EKİZ PERŞEMBE 15:40-16:20 / CUMA15:40-16:20
10 Fizik SEVİNÇ GÜMÜŞ PERŞEMBE 11:00 – 12:00
11 Kimya DİLRUBA GAZEZOĞLU PAZARTESİ 14:00-14:40 / PERŞMBE 10:40-11:30
12 Kimya CANAN AKBULUT PAZARTESİ 15:50-16:30 / PRŞMBE 14:00-14:40
13 Biyoloji MERAL HODOĞLUGİL PERŞEMBE 14:50 – 15:30
14 Biyoloji TÜLAY KIZOĞLU CUMARTESİ 13:00-14:00
15 Tarih FATMA A.TEKİN SALI 15:00 – 16:20
16 Tarih HAKAN TELLİ PERŞEMBE 12:20-13:00 , 14:00-14:40
17 Coğrafya DİLAN ARVAS PAZARTESİ 12:20 – 13:00 / CUMA 14:50-15:30
18 İngilizce P. ŞÖLEM TATAROĞLU SALI 10.40-11.40
19 İngilizce SALİH BORA ÖZTÜRK PAZARTESİ 09:00 – 10:30
20 Almanca ASLI TURASAY PERŞEMBE 09:50-10:30 / CUMA 10:40-11:20
21 Beden Egt CEMİL A. ESEN ÇARŞAMBA 14:00 – 15:00
22 Proje Tasarım MEHMET ALİ ONARAN ÇARŞAMBA 14:00 – 15:00
23 Müzik ŞEYDA ÇAKANŞİMŞEK SALI 09:00 – 10:30
24 Görsel Sanat MERVE YALÇIN ÇARŞAMBA 14:00 – 15:30